EFT – reference

Ke slečně Monice mě přivedla úporná bolest kolem lopatky. Rehabilitace ani léky neměly dlouhodobý účinek. Monika mi nabídla terapii zvanou EFT. Z počátku jsem nevěřila, že mi nějaké „ťukání“ pomůže. Byla jsem hodně skeptická, ale již po první terapii bolest ustoupila na snesitelnou míru a po druhé zmizela úplně.

Markéta P.

Moni, trvalo to čtyři a půl roku. Měsíc co měsíc jsem se zavírala v koupelně a testem ruce čekala na vymodlené dvě čárky. Stále nepřicházely a já zažívala pocity bezmoci a zoufalství. Jak je možné, že se tak dlouho snažíme a miminko nikde? Přestávala jsem věřit, zoufala si a plakala jako nikdy. Období šílenství. Podstoupila jsem u Vás dvě terapie a vlastně ani nevím, jestli jsem v tu dobu vůbec ještě doufala, že se dočkám. Druhá terapie proběhla před pár měsíci a já teď konečně ČEKÁM MIMINKO!!! 🙂 Pořád tomu nevěřím. Děkuji Vám za podporu a citlivost. Děkuji Vám, že jste mi pomohla od zoufalých slz k slzám štěstí. JÁ BUDU MAMINKA!!! 🙂

Tereza L.

Už od dětských let jsem trpěla řadou nevysvětlitelných úzkostí, těžce se mi usínalo a bála jsem se jezdit autobusem či autem, protože jsem se bála, že se stane nějaká nehoda. Pak jsem se seznámila se slečnou Monikou a zkusily jsme EFT. Nevěděla jsem vůbec, do čeho jdu, tak jsem se nechala vést. Už během prvního sezení es mi úzkost postupně zmírňovala. Skoro jsem tomu nemohla uvěřit, že ťukání tak funguje. Postupně jsem se zbavila všech svých strachů a neduhů. Jsem vděčná za to, že mi můj osud dal šanci zažít, co je EFT. A ještě větší štěstí je to, když Vás vede tak skvělá, pozitivně naladěná osoba s velkým srdcem, slečna Monika.

Veronika J.

Byla jsem žena na dně, která už ztrácela veškerou naději. Ničilo mě už snad vše a hlavně já sama. Pak jsem požádala o pomoc Moniku a následně přišla nabídka zkusit EFT. Jela jsem tedy se svým přítelem na první setkání. Uvítala nás Monika a její láskyplný přístup. EFT bylo velmi příjemné a cítila jsem okamžité uvolnění v oblastech mého problému. Odstraňovaly jsme mé problémy s dětmi a mou velkou závislost na lásce. Byla to nádherná hodina, kdy jsem se uvolňovala. Prožila jsem bolest a vzápětí ji odstranila. Domů jsem jela plná energie, úsměvu a naděje. Druhý den jsem hned poznala, jak mi EFT pomohlo, když jsem v klidu zvládala útoky svých dětí. Další den se stal zázrak, kdy do našeho života vstoupil člověk, který nám pomůže pracovat s dětmi. A já se cítím velmi šťastně a vděčně. Těším se na další setkání s úžasnou Monikou a EFT.

Martina M.

Terapii u Moniky doporučuji všem, kteří mají nějaká trápení. S Mončou jsem absolvovala EFT session na Skypu, kde jsme vyklepávaly mé nedořešené věci z minulosti. Cítila jsem se pak jako bych se zbavila závaží, které jsem s sebou všude zbytečně vláčela.

Eva H.

U Monči jsem absolvovala několik terapií. Jednou z nich byla terapie zaměřená na odbourání mého pocitu viny z rozchodu s otcem mého dvouapůlletého syna. Resp. z toho vyplývajících obav a strachů, jak všechno zvládnu sama a hlavně, jak to bude zvládat syn. V tom období měl zrovna nezvladatelné záchvaty vzteku, které se nedaly nijak zmírnit nebo vyřešit v danou chvíli. Odťukávaly jsme s Mončou moje obavy z toho, že to nezvládnu a že další jeho výlev vzteku neustojím. Výsledek byl (ostatně jako vždycky u Monči) skvělý. Já jsem si jako máma začala věřit a můj syn tu důvěru ze mě zřejmě vycítil a vycházíme spolu jako kamarádi, kteří se spolu dokáží na všem domluvit. Dokonce žádné podobné záchvaty v takové míře už jsme nezažili.

Lenka Z.

V dětském věku se u mě začaly objevovat problémy se sluchem. Trpěl jsem chronickými záněty středouší, které mě v dospělosti donutily podstoupit operaci, bohužel měla jen dočasný účinek. Před časem jsem narazil na velmi milou a přátelskou Moniku, která mě zasvětila do tajů techniky EFT. Po terapii se mé problémy ztratily, rozklíčovali jsme jejich příčinu a díky tomu jsme je všechny úspěšně odťukali. S klidným srdcem mohu přiznat, že tato technika je revoluční. Tímto děkuji slečně Monice za její ochotu a pomoc.

Míra J.

Měla jsem problémy s velkými nánosy lupů a tvořila se mi ložiska. Musela jsem vyčesávat a do toho to svědilo, pořád jsem se škrábala. K tomu jsem měla potíže s ekzémy. Naposledy se mi osypalo břicho a záda a myslí si, že to bylo z bylinek, které mi předepsala bylinkářka. Po terapii EFT, kterou jsem absolvovala se slečnou Monikou, se mi svědění zlepšilo a ekzém začal mizet až se vytratil úplně. Mám z toho ohromnou radost. Děkuji.

Jana N.

Můj přítel a já jsme byli na EFT u Moniky. Své dojmy jsem již zmínila, ale dojmy přítele ne. Můj přítel měl těžkou autonehodu a stále ho bolela hlava a za krkem. Rozhodla jsem se, že ho vezmu s sebou k Monice na EFT a uvidíme, zda to pomůže. Když se vrátil z terapie, byl velmi uvolněný, neměl bolesti a měl velmi dobrou náladu. A tak mu to zůstalo i další dny. Den po terapii čekala přítele rehabilitace a sestřička byla velmi překvapená, že má přítel krk najednou tak uvolněný. EFT je úžasná metoda, která velmi pomohla mně i mému partnerovi.

Martina M.

Jednou jsem u slečny Moniky absolvovala EFT, které se týkalo mých bloků s problémovými vztahy v rodině. I po jednom sezení jsem cítila úlevu a dokázaly jsme s touto oblasti společně dál pracovat. Její služby tedy mohu upřímně doporučit všem, kteří věří, že se svými problémy nemusí být sami a že je mohou řešit.

Lenka Z.

Moni, děkuju vám za pomoc s EFT. Po patnácti letech se teď cítím mnohem líp a myslím si, že před nikým jiným bych se nikdy tak neotevřel. Mám podezření, že jste anděl.

Pavel M.

K Monče na terapii jsem se odhodlala po třech výkladech karet. Měla jsem gynekologické problémy, stavy strachu a úzkosti. Nejdřív jsem nevěděla, co přesně mě čeká, začalo to povídáním a poté poťukáváním. Terapie trvala cca hodinku a potom jsem odcházela, jak kdyby ze mě spadl veliký kámen. Stavy strachu a úzkosti jsou pryč a gynekologické problémy se o 90% zlepšily!!! Určitě Monču všem doporučuji. Je milá, trpělivá, naslouchá vám a je na ní vidět, že chce opravdu pomoct!! Všichni, kdo váháte, určitě se objednejte. Nebudete litovat!! A tobě Moni, moc děkuji!

Zuzana H.

Milá Moni, právě jsem si udělala test a jsem těhotná! Neřekla jsem to ještě ani partnerovi. Chci, abyste o tom věděla jako první. 🙂 Dnes jdu k doktorovi, ovšem už teď vím, že bude všechno v pořádku. Děkuji za úžasné EFT s Vámi. S maximální důvěrou jsem s Vámi mluvila o tématu, které by ze mě nikdo jiný nedostal. Pomohl k tomu klid, co jsem s Vámi cítila. Budu o EFT všude vyprávět. 🙂 Viděly jsme se v červnu a najednou po mnoha letech je to tady. 🙂 Děkuji, Moni, od srdce.

Lucie O.

Zpočátku jsem byla k eft skeptická, nevěřila jsem tomu. Potom jsem se ale dostala do životní situace, kdy jsem potřebovala pomoci a řekla jsem si, že to zkusím. Sezení s Monikou bylo velmi příjemné a cítila jsem se s ní dobře. Člověk si také leccos uvědomil při samotné terapii díky otázkám a odpovědím, které dostává. Již v průběhu eft jsem cítila lehce změnu k lepšímu, ale velká změna přišla až druhý den. Jako bych odhodila svoje starosti někam pryč do prostoru a dokázala opět fungovat v reálném životě. Za to Monice moc děkuji a určitě budu i nadále jejím klientem v případě, že bych se opět začala cítit špatně. Na každého může mít eft jiný vliv, ale mně pomohlo

Dominika D.

Milá Moni, ještě jednou děkuji za dnešní terapii EFT. Přesně jak jsem čekala, vedla jsi ji v klidu a s láskou. Jsem ráda, že jsem metodu EFT vyzkoušela sama na sobě, a že ji s klidným svědomím mohu doporučit každému, koho něco trápí. JSI SKVĚLÁ TERAPEUTKA MONI a já si Tě moc vážím.

Jitka J.

Pomohla jsi mi se smířit se vším špatným a zlým, čím jsem si prošla. DĚKUJI TI!!! A hlavně jsi mi ukázala, že strach je jen pouhá maličkost a zbytečná překážka udělat sebe a druhou polovičku šťastnou. Proto mé rozhodnutí a touha je silnější než můj strach. Půjdu za svým snem a budu šťastná.

Monika T.

Moni, v prvé řadě se nebojím odmítnutí. Vyžádala jsem si objasňující rozhovor s Janem, abych se ho zeptala, co pro něj znamenám. Před terapií bych toho nebyla schopná. Dostala jsem odvahu. Také už se dokážu vyrovnat s věcmi, které nejdou podle mých představ. Mám na mysli syna a jeho chození na hodiny zpěvu. Nemá pro to potřebný zápal i když je velký talent. Když na mě přichází nějaké zklamání, odťukám si ho, tak jak jste mě učila. Příjde velká úleva.Dívám se na věci pozitivně, říkám si, že všechno je záměr a snažím se to pochopit a příjmout. Hlavní, co teď cítím a vnímám, že nejsem na světě zbytečná. Že Univerzum má se mnou záměr a zkrátka mě potřebuje. Hledám radu v Tarotových kartách- ty mě učarovaly. Zkrátka po terapii si víc vážím sebe, druhých lidí a vím, že nejsem na světě omylem. Je to úžasný posun, vysvobození z pocitů nemilovanosti. Jsem člověk, jsem žena a jsem na to hrdá.

Ilona P.

Ahoj Mončo, chtěla bych ti ještě jednou poděkovat za včerejšek, bylo to super. Včera jsem šla rovnou od tebe na pořádný vegan burger, obří porce a snědla jsem to skoro celé, bez toho aby se mi jedinkrát zvedl žaludek, což považuju za úspěch. Později když jsem čekala na vlak, tak mi zazvonil telefon, neznámé číslo a nějak automaticky jsem to zvedla, až pak mi došlo, že jsem vůbec nepřemýšlela nad tím „ježiš, kdo to zas je a co chce a co jsem provedla“, prostě jsem to zvedla bez jakýchkoli emocí, nepamatuju si, že by mi to kdy šlo tak hladce. Byla jsem hodně zvědavá, jak mi bude dneska ráno a musím říct,že fakt cítím super posun k lepšímu. Vzbudila jsem se bez toho, aby mě polila panika, sice mi bylo pořád trochu šoufl, ale rozhodně nic dramatického….Celkově mi terapie s tebou hodně pomohla co se týče schopnosti orientovat se ve svých emocích, umět je pojmenovat a následně zpracovávat. Cítim se méně ve stresu a najednou mnohem méně prožívám každodenní situace, které mě před terapií vždy (skoro bezdůvodně) dokázaly paralyzovat. Ráno už se nebudím strachy z toho, co přinese nový den a mám daleko více energie. Ještě jednou moc děkuji, terapie mi moc pomohla.

Markéta V.

Dobry vecer Moniko, tak tomu rikam telepatie, zrovna beru telefon do ruky a vzpominam na setkani s Vami i slib, ze dam vedet jak se mam. Moniko, diky Vam se citim mnohem lepe, volne a spokojene, vite, uz kdyz jsem cetla vase stranky, tak jsem vedela, ze vy jste presne to, co jsem moc potrebovala a ta vase ochota, mooc dik. Pod lopatkou prestalo bolet a celkove je mi dobre, zase mam energii delat veci ktere me tesi a za to vdecim Vam, kez by to tak dlouho vydrzelo. Za vse vam  moc dekuji, za pomoc a urcite bych se s Vami opet rada potkala, mejte krasny vecer a velke diky.

Jana R.

Asi jako většina lidí žijící celkem spokojený život, ale ve stresu jsem měla potřebu to nějak řešit. Byla to náhoda nebo krásně napsaná slova Monči co jsem četla na FB? Prostě jednoho dne se stalo, že moje ,,já“ mi řeklo ,,jdi a vyzkoušej to“. Jednu neděli jsem se rozjela za Mončou, nečekala jsem nic, nedoufala jsem v nic..a stalo se. Díky Mončiné terapii EFT jsem se uvnitř zastavila. Už nejsem vystresovaná z práce, reportů, čísel. Pochopila jsem, že mohu změnit jen to, co je v mých silách, ale nezměním jiná rozhodnutí. Děkuji Vám Moniko, za to co jsem si od Vás odnesla, za dotyk ťukajících prstů, za klid a pohodu a za váš úsměv a dar, který v sobě máte. Děkuji.

Marie B.