Karty – reference

Říká se, že každý máme nějaké svoje poslání v životě. Pro mě je právě Monča, někým, kdo s tím svým umí pracovat. Od srdce, s pokorou, láskou, pečlivostí a odevzdaností. Ať už se jedná o terapie, rady nebo jen vyslechnutí, práci s kyvadlem nebo o výklady karet. Právě výklady karet jsou pečlivě vypracované. Setkala jsem se s různýma kartářkama, léčitelama apod. Většinou je to pojato zvláštně nebo až moc obecně, takové tipování nebo jak to říct. Monika má ale svůj styl a její výklady vám nebudou nic nutit nebo vás strašit, ale naopak vám ukážou směr, cestu nebo vám odpoví na vaše otázky. A o tom by měl výklad být. Karty nejsou manuálem pro život, ale dalo by se říct taková nápomocná „mapka“ kudy jít, jak najít směr, který je pro nás v tu chvíli směrodatný. Karty jsou příběhem k zamyšlení nad sebou samým a nad rozhodnutími. která chceme udělat. Lidskost a úcta k lidem a životu, kterou Monika díky svým darům rozdává a předává je neocenitelná. A já jsem moc vděčná, že jsem takového člověka potkala ve svém osobním příběhu.

Klaudie P.

Posláním Moniky je pomáhat lidem a ona toto poslání dělá s opravdovou láskou a poctivě. Má pochopení pro druhé, dokáže je zklidnit a dát jim naději a chuť do života. S důvěrou se na ni obracím, když cítím že se můj život má ubírat jiným směrem, když se cítím zaseknutá a nemohu najít správné řešení nebo když si potřebuji potvrdit, že jsem se rozhodla správně. Monika umí přesně vystihnout situaci a poradit, jaký postup je pro mne v dané chvíli nejvhodnější a s odstupem času mohu potvrdit, že její výklady byly vždy správné. Je to člověk s krásným a otevřeným srdcem a pokud potřebujete poradit také vy, mohu vám její pomoc vřele doporučit.

Jitka J.

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat Monče za precizní výklad karet a práci s kyvadlem. Již jednou jsem se na ni obrátila s prosbou o výklad mé budoucnosti, především vztahu. Všechno, co mi napsala, se naplnilo, a proto jsem ji znovu oslovila s odstupem tří let o další výklad, tentokrát všeobecně. Když jsem dostala odpověď, byla jsem překvapena, co všechno karty a kyvadlo odkrylo. Jako by mi četly myšlenky a napomohly mi s rozhodováním se, kterým směrem mám pokračovat. Ač je druhý výklad ještě čerstvý, pevně věřím, že je stejně propracovaný jako předešlý. Ještě jednou moc děkuji za velmi trefný, perfektně vypracovaný, pravdivý výklad. Děkuji Vám, Moniko, a přeji nadále hodně úspěšných výkladů. Závěrem bych chtěla dodat, že jsem vyzkoušela více kartářek, osobně i přes sms, ale jste druhá, která co napsala, to se naplnilo.Ta první, která stejně jako Vy znala, už nežije. Byla to osobní návštěva, paní byla již v té době vyššího věku, a to je před třiceti lety. S pozdravem a obdivem Vaše spokojená klientka.

Štěpánka H.

Děkuji Vám za výklad karet. Váš výklad byl podobný mému, jen s nějakými maličkostmi. Jelikož si karet moc vážím a věřím jim, tento výsledek mě nepřekvapil.:-) Výborně udělaný výklad. Doporučuji každému člověku, který natolik „vyspěl“, že bere karty jako možnost odkrytí příčiny potíží, strachu, nespokojenosti, ale zároveň si je vědom toho, že za něj nic nerozhodnou a nejsou za nic zodpovědné. Děkuji, Mončo. Miluji karty a jejich zdánlivě „skryté“ významy. Umí nám citlivě otevřít téma, na které se ptáme a přitom ponechávají možnost volby. Naše myšlenky určují, jaká budou naše slova. Slova pak nabádají k činům a tvoříme si svůj život. Jste velmi empatická, intuitivní kartářka a těším mne, že jsme se potkaly.

Michaela Oreada

Nechala jsem si u Monči dělat 2 výklady a oba mi perfektně sedly. Až mě samotnou překvapila jejich přesnost a celou dobu jsem si při čtení říkala, jak to vše může tak přesně vědět, jako by mi četla myšlenky. Oba se týkaly mého vztahu a vše zatím dopadlo tak, jak bylo předpovězeno. Už jsem pochopila i výklad kyvadla. Jsem moc zvědavá, jak se výklad vyplní i do budoucna, ale vše nasvědčuje tomu, že to vše tak skutečně bude. Až budu potřebovat, zase o výklad poprosím jedině Monču!! Moni, ještě jednou děkuji! Moc! Dřív jsem zkoušela i jiné kartářky, nikdy se mi nic nevyplnilo. Ale Monča je jednoduše úžasná a má úžasný přístup, kdy mě v pro mě těžkých chvílích povzbuzovala, dodávala optimismus. Všem moc doporučuji, lepší výklad jinde nedostanete.

Zuzana H.

Musím se přiznat, že výkladům karet jsem nikdy moc nevěřila. Ale jen do té doby než jsem poznala slečnu Moniku, u které mi celá předpověď z karet nesmírně seděla. Její výklad jsem si přečetla hodinu po rozchodu s přítelem a ona v něm o tom rozchodu psala. Nemohla jsem uvěřit. Dneska si pravidelně nechávám vykládat karty.

Veronika J.

S výkladem karet od Monči jsem byla moc spokojená. Je vidět, že kartám rozumí. Před časem jsem se jí ptala na bytovou situaci – táhla se nám koupě nového bytu. Ač jsem to ne úplně ráda slyšela, tak mi Monča řekla, že to ještě nějaký čas potrvá, že tam vidí problémy, které nebudou na naší straně, že je tam vliv někoho třetího…No prostě se ve všem trefila. Nemazala mi „med kolem huby“ jen abych byla spokojená. Objektivně řekla, co jí karty ukázaly. Určitě se na ní ještě (několikrát) ráda obrátím. Doporučuju!!!

Irena T.

Slečna Monika na mne působila velmi profesionálním dojmem. S výkladem karet má evidentně dlouholeté zkušenosti a mohu říci, že vše, jak minulost, přítomnost, tak budoucnost sedělo a následně se i vyplnilo. Zbytečně se mne nevyptávala a tzv. netahala ze mě informace. Vše viděla především v kartách. Byla velmi milá a lidská a člověk se v její společnosti cítí prostě strašně dobře. Ráda se k ní vracím. Mohu ji vřele doporučit.

Dominka D.

Dobry vecer Monicko, jste zlata. Nikomu se jeste nepodarilo odhadnout takto moji situaci. Moc vam dekuji a vase sluzby rozhodne predam s vrelym doporucenim dale. Dekuji moc :* 🙂

Marika H.

Se službami slečny Moniky jsem byla vždy spokojená. Výklad karet jsem si od ní nechala dělat několikrát. Většinou v oblasti partnerských a rodinných vztahů. Pokaždé mi vše ochotně vysvětlila a hlavně s naprostou precizností a lehkostí vyložila. Mám v ní v tomto směru naprostou důvěru.

Lenka Z.

Milá Moni, předem mnohokrát děkuji za velmi detailní a výstižný výklad, za který jsem Vám velice vděčná. Zároveň musím gratulovat k opravdu vystižení celé situace vztahu i mé osobnosti. Jde vidět, že máte opravdové nadání a karty umíte číst dokonale. Prosila jsem Boha, ať mi pomůže se rozhodnout, co mám dělat, ať mi pomůže si udělat jasno a včera mě přivedl až na Vaše stránky, které ve mně vzbudily důvěru a něco mi říkalo, že to je ono, že Vy mi můžete pomoct. A opravdu se tak stalo, Moni. Bůh nás provází a vede za naším nejvyšším dobrem. Je to opravdu úžasné a mám slzy v očích a srdce plné vděčnosti za to, že mi Vás poslal na cestu.

Jana F.

K výkladům karet a podobným záležitostem se stavím otevřeně, moje důvěra v jejich spolehlivost je ale omezená. Ovšem i přes fakt, že nepatřím k těm, kteří by do rukou kartářek vkládali „svůj osud“ v otázkách skutečně vážných (zdraví, rodina) nebo chcete-li v otázkách „života a smrti“, po záležitostech v nichž mě pouze sžírá nezkrotná zvědavost, se k výkladům karet někdy přeci jen uchyluji. Kdysi jsem přistoupila na výklad od jedné známé, ale odcházela jsem zmatená, s informacemi tak obecnými, že kdybych si v časopise pro teenagery přečetla horoskop, který je výsledkem nudy nějaké ženy středního věku, která přes den pípá za pokladnou v obchodě, byla bych asi moudřejší. Moje skepse dostala na frak, když jsem poprvé využila karetního výkladu slečny Moniky. Od výkladu jsem si neslibovala víc, než pobavení sebe samé, jelikož se jednalo o banální otázku, na kterou jsem ovšem byla děsně zvědavá. Výklad byl nečekaně konkrétní, až jsem se musela smát, jak by to tak asi mohlo podle něj dopadnout. Dopadlo! Doslova! Ne že by souhlasil jen konec výkladu, ale i průběh dané situace byl vystižen přesně. Nemohla jsem tomu uvěřit, neboť se jednalo o situaci, jíž nešlo odhadnout. Tím spíše, že jsem v té době slečnu Moniku znala velmi krátce a pouze na dálku. Byla jsem ohromena. A stále jsem. Od té doby jsem si od ní nechala karty vyložit ještě 2x. Jeden na uměleckou profesi, k níž směřuji a svým způsobem detailní, že se modlím, aby se vyplnily. A hned, jak se vyplní, tak slečnu Moniku vynesu do ještě větších výšin, než ji vynáším teď. Její přístup je neuvěřitelně lidský, je empatická, otevřená a karetní výklad umí říci tak, že jsem z jejích slov věděla přesně o co jde a zmatená jsem nebyla nikdy. Její služby mohu jedině doporučit. Je to člověk na správném místě, její práce je záležitostí srdce, které do ní vkládá a je to na výsledku více než znát.

Lenka S.

Výklad karet od Moničky jsem si nechala udělat na základě životní události (svatba) chtěla jsem vědět, jestli dorazí jedna osoba a i když se to úplně nevyplnilo, tak vše ostatní sedí a je to přesně, jak Monička řekla, co si budeš přát se splní a vše můžeš sama ovlivnit! <3 A má pravdu. Například dnes (12.3. 2016) jsem se s ní mohla podělit o tu nejúžasnější zprávu mého života. A teď vím, že se přání plní v tu nejvhodnější a nejsprávnější chvíli. A také vím, že kdybych měla další dilema, nechám si od Moničky a jejích úžasných karet poradit. Děkuji!

Kristýna V.

Výklad karet od Moniky byl vždy velmi zajímavý a pomohl mi s rozhodováním, ať už co se týče vztahu, práce, stěhování. Osobně výklad karet beru tak, že je to rada, případně varování, co se může stát, pokud nezměním přístup apod. Žádná nezměnitelná budoucnost. ale už teď můžu napsat, že leccos prostě „vyšlo“ a stalo se tak, jak Monika viděla v kartách. V případě otázek vše ochotně vysvětlí. Rozhodně doporučuji.

Pavla A.

Jsem strašně moc ráda za ochotu, s jakou mi Monika vyložila karty. Výklad byl tak podrobný a do detailů seděl s výklady jiných kartářek, které mi o mé budoucnosti partnerem řekly to samé už dříve. Chtěla jsem výklad od někoho, kdo mě nezná a není ovlivněn tím, že zná detaily z mého nebo z jeho života. Zatím vše přesně vychází a na tu sladkou tečku ještě čekám vzhledem k božskému načasování. Moc mě potěšilo, že výklad byl dělán z několika karetních sad a doplněn kyvadlem a byly mi zodpovězeny i dodatkové otázky.. Monika je prostě úžasná a moc díky ještě jednou i za to, že jsem měla to štěstí na ni v životě narazit.

Božena H.

Jsem matkou na rodičovské a tak není moc příležitostí odjet si ke kartářce osobně. Je tedy skvělé, že je tu možnost výkladu karet přes internet. S Mončou jsem se dohodla na tom, jak to proběhne a tak to i bylo. Za pár dnů jsem dostala velmi podrobný a srozumitelný výklad na všechny mé otázky. Kdykoli potřebuji, můžu se k němu vracet, znovu si ho přečíst a porovnat se skutečností. Poslední dobou se v mém životě objevuje stále více a více shod s výkladem. Až se mi tomu ani nechce věřit. K některým naplněním chybí už jen krůček. Určitě znovu využiji Mončiných služeb a karty si nechám vyložit.

Andrea K.

Mila Moniko! Posielam Vam moje reference a zaroven by som sa Vam chcela podakovat za vyklad ktory ste mi robila v Majy minuleho roku. Vyklad Bol presny a vyplnilo sa to co ste pisali. Uz Len to “mimco“ chyba. Ale vsetko ma svoj cas. Dakujem za pochopenie a cas ktory ste vyuzila. Velmi Mila a hlavne spolahliva. Vyklad sa vyplnil, ale nie hned na vsetko treba cas. Odporucam vas Pani Monika a zelam vela spokojnych zakaznikov.

Anna S.

Ahoj Mončo, hned na začátek ti chci mockrát poděkovat a říct, že jsem vděčná, že ses mi na to koukla tak rychle. Je to poprvé v životě, co jsem si nechala na něco vyložit karty…byla jsem k tomu vždycky tak nějak skeptická. Teď jsem opravdu ráda, že jsem všechny ty svoje předsudky překonala a zkusila to…od první věty tvýho výkladu jsem nepřestala žasnout, jak je to pravdivý. A taky jsem si říkala, že ty věci vlastně „vím“, jen jsem potřebovala, aby je někdo vyslovil, aby mi to „připomněl“ a já pochopila. Sedí tam skoro všechno… …teď už to vím a tvoje slova mi v tom moc pomohly. Každopádně ti děkuju za podporu, jsi můj anděl 🙂 Měj se krásně.

Zdenka P.

Milá Moniko, děkuji Vám… děkuji za Váš výklad, děkuji za energii a podporu, která mi Vaše písmenka přinesla a přináší (již několikrát jsem je četla a ještě několikrát číst budu) děkuji za radost, kterou mi přinesla jsem nesmírně vděčná Vám, Andělům, Vesmíru… V současné chvíli asi nejsem schopná napsat víc… děkuji… S láskou

Hedvika P.

Monicko…Kdyz jsi mi delala prvni vyklad, byla jsem v tu dobu zlomena, neduveriva a pritom zamilovana, nevedela jsem, co dal, a tak jsem se poprve odhodlala a pozadala o vyklad..tve stranky mi tehdy i dnes dost pomahaly, a proto jsem napsala tobe. Diky tvemu vykladu jsem vytrvala, zacala duverovat a dnes? Dnes jsem stastna, spokojena, zamilovana a vse do sebe perfektne zapadlo…Ted se vsak resi jine veci..prace, stehovani, bydleni..A je toho tolik, ze kolikrat bouchnu a jen placu a placu..No co, zkusime to jeste znovu..A tak po roce prisel dalsi vyklad, tentokrat o necem uplne jinem, ale stejne tak mi dodal sil a odvahy, jako ten předchozí. Dekuji ti, dekuji za tebe a tve svetlo, kterým jsi a kterym zaris jako majak do tmy. 🙂

Michaela V.

Ahoj Moniko, Dojala si mě k slzám, počkej musím si je utřít nebo nebudu vidět psát. Vystihla jsi to. Je to přesně tak. Nechci opakovat staré chyby, proto se trochu obávám něčeho nového. Ale jo hledám přesně úplnost ke své duši. Moc si mě potěšila přesně tyhle informace mi chyběly a potřebovala jsem někoho, kdo mi je potvrdí. Moniko, moc, moc z celého srdce Ti děkuji. Byla jsi rychlá a úžasná. Jsi krásná bytost, přeju Ti všechno štěstí světa, kolik bude zapotřebí. Jsi Perlička uvnitř krásné lastury, která se ještě neotevřela. DĚKUJU TI. Pá s Láskou

Marcela K.

Požádala jsem Moniku o výklad karet v době, kdy jsem procházela temným životním obdobím, potřebovala jsem poradit jak dál. Velmi mě potěšila její rychlá a vstřícná reakce. I pouze z mailové komunikace mi bylo jasné, že Monika je úžasný člověk. Její výklad byl opravdu podrobný a bez obecných frází, ve kterých by se našel každý. Díky tomu jsem dostala novou chuť do života a naději, že může být zas lépe. Nicméně jsem se na nic konkrétního ve výkladu neupínala a po pár měsících jsem skoro zapomněla na jeho přesné znění. Jaké bylo moje překvapení, když se jsem se po půl roce k Moničinu výkladu náhodou vrátila a zjistila, že se všechno přesně vyplnilo! To co mi Monika napsala před půl rokem, popisuje mojí současnou situaci! Neuvěřitelné, skoro až strašidelné, úplně mi to vyrazilo dech 🙂 Takže Moniku mohu jen vřele doporučit!

Iveta R.

Vše, co jste napsala, vlastně ani nemám dostatek slov, protože mám plné oči slz, jsou to slzy štěstí, z celého srdce a celé své duše Vám děkuji. Váš výklad mi „potvrdil“ mé vnitřní pocity, touhy a lásku. JSTE ÚŽASNÁ BYTOST a jednoho dne bych Vás moc ráda poznala osobně, objala Vás a řekla DĚKUJI. Jste anděl v lidském těle.

Michaela V.

S Moničkou jsem se setkala nejprve prostřednictvím článků. Byly tak trefné a vždy hovořily právě k mé situaci, tak jako by u mě bydlela a věděla, co prožívám. Proto jsem se rozhodla a požádala jí o výklad. Byla jsem překvapená s jakou pečlivostí, moudrostí mi v něm psala vhled do mé situace. S postupem času jsem v ní našla velmi dobrou přítelkyni, člověka, který naslouchá, soucítí a dovede poradit. Vím, že se mohu svěřit a zůstane to mezi námi. Oceňuji její lidský, chápavý přístup a snahu najít východisko ze svízelných situací.

Ilona P.

Milá Moničko! Jsem ráda, že jsem Vás mohla poznat a každému, kdo čte vaše články nebo stojí na rozcestí a neví jak dál vřele setkání s vámi doporučuji. I já se za vámi po čase ráda vrátím. Setkání s vámi bylo velmi milé, příjemné a zase jsem se posunula o kousek dál. Ještě jednou vám přeji krásné léto plné sluníčka a spoustu spokojených klientek, mezi které se počítám i já.

Se srdečným pozdravem

Dana N.

Milá Moni…..  🙂
Jednoduše nemám slov.. Bála jsem se a říkala si, že až dostanu výklad, že si ho přečtu až třeba za pár dní  😀 Ale jakmile přišel od Tebe email, tak jsem automaticky rozklikla a četla..a četla..jedním dechem, až hltala..  🙂 a brečela! Brečela jsem dojetím asi hodinu v kuse a cítila jsem, jak ze mě postupně padá ten balvan obav. Cítila jsem „hřejivo“ na duši a ohromnou úlevu!
Je přenádherný, skvělý, úžasný a báječný!! 🙂 A já Ti chci za něj moc poděkovat – Tobě a Tvým jakýmsi „němým“ pomocníkům ve formě karet, kyvadla aj. druhům napojení….. 
Jsem šťastná a klidná – děkuji. 

Lada K.

Mony, dekuji za krasny vyklad  uplne se mnou rezonuje. Vytvarim si to tak presne, jen ta trpelivost je ma slaba stranka. Na to, ze neznate muj pribeh, tak jste to napsala jako byste ho vedela do detailu…..jako vazne. Az me ten vyklad dojal stestim  priznam se, pred tydnem jsem byla u kartarky osobne na vyklad a vse bylo obracene a spatne. Uplne me od chlapa odrazovala az jsem od ni odchazela se slzami v ocich……vedela jsem, ze ten vyklad byl spatne, necítila jsem se u ni dobre. Vase stranky sleduju uz delsi dobu a tak jsem si rekla, ze zkusim vyklad od vas, citim z vas velmi pozitivni energii a verila jsem, ze výklad dopadne tak jak si vytvarim budoucnost.. jeste jednou moc dekuji. Jsem nadsena. 

Jana N.

Ahoj Moní,
Páni! To je rychlost. Nečekala jsem tak rychlý výklad. Moc mě to těší, mockrát děkuji!  🙂
Musím říct, že tento mail jsem četla už asi pětkrát a ještě několikrát budu. Neuvěřitelné. Až mě z toho mrazí, kolik věcí mi do sebe opravdu zapadlo. Je to pro mě příjemné čtení a dodalo mi to naději, že bude zase líp 🙂 Dokonce mi při čtení tekly i slzy dojetí  😀
Jsi úžasná, opravdu moc děkuji a určitě se zase ozvu 🙂
Měj se nádherně!  🙂

Monika P.

Dobrý den Moniko,

moc si vážím toho, co jste napsala. Dodala jste mi spoustu chuti se sebou něco udělat. Spoustu chuti a odhodlání do dalších dnů.
Jste úžasná. Moc všechno to, co jste mi poslala, tak sedí a přišlo to v tu nejlepší možnou dobu. Třeba se vám za rok ozvu, jak se nám podnikání daří.
Krásné dny a zase někdy…třeba i naviděnou.

Opatrujte se a přeju jen vše dobré.

Petra M.

Monča, která vede projekt S láskou k příběhu, je báječná žena, která svou práci dělá opravdu srdcem. Moc mi pomohla svým výkladem karet během těhotenství. Její výklady jsou precizní a přesné. Monča svými slovy zkrátka léčí. I když z karet nevyčte to, co by si člověk kolikrát přál, odpoví pravdivě a láskyplně. Děkuji za společné setkání. 

Zuzana V.

Milá Moniko, chtěla bych vám ještě jednou poděkovat za váš výklad, který mi pomohl udělat některé nové kroky v mém životě. Jenom konečné rozhodnutí skončit s mojí současnou prací způsobilo, že lépe spím J. Stavy úzkosti, které jsem v poslední době pociťovala, jsou pryč.

Moc jste mi pomohla….člověk by asi měl svoje rozhodnutí dělat sám, ale já jsem prostě potřebovala slyšet, že to bude OK.

Jakoby se mi otevíraly nové možnosti, přicházejí noví lidé a nové nápady….ještě jednou vám děkuji!

Vlaďka K.

Musím říct, že jsem nikdy neměla vyloženy karty, poprvé jsem se odhodlala u paní Moniky. Musím říct, že VŠE , ale opravdu vše naprosto sedí a to včetně toho co se bude dít. Ze srdce Vám chci paní Moniko poděkovat a opravdu si Vašeho daru vážím. Myslím, že se na Vás může kdokoliv s důvěrou obrátit. Děkuji 🙂

Pavlína K.

Monca mi karty vykladala po druhe, uzasne sedi vyklad karet i kyvadlo a vse do sebe opet zapada a dava smysl. Vsem moc rada doporucuji a jsem rada, ze je Monca soucasti meho zivota i kdyz se osobne nezname, ale zaroven si rozumime i beze slov. Ona vi.

Markéta B.

Jsem velmi ráda, že jsem narazila na paní Moniku a její výklad karet. Je skvělá, příjemná a její výklady se až děsivé plní. Výklady jsou detailní, srozumitelné a naplňují se. Je rychlá a opravdu velmi milá. Tímto jí děkuji za perfektní práci a těším se na další výklady od ní. 🙂

Hanka V.

Slečnu Moniku znám už dlouho. Mám ji ráda jako člověka, který mi vždy pomohl, kdykoliv jsem ji potřebovala. Hodněkrát jsem se na ni obrátila i s prosbou o pomoc nebo radu prostřednictvím výkladu karet. A vždycky mi ochotně a trpělivě pomohla. Co se týče samotného výkladu, vždy mi vše vysvětlila a podala tak, aby to pro mě bylo srozumitelné a abych v tom našla to, co je pro mě zrovna v dané situaci důležité. Vše, co mi vždycky v rámci výkladu řekla, sedělo naprosto perfektně na danou situaci – až mi z toho někdy běhá mráz po zádech. Naposledy tomu tak bylo před pár dny, kdy jsem Moničku požádala o pomoc a o výklad. Nevěděla vůbec, o jakou záležitost mi zrovna jde nebo co zrovna v sobě řeším, ale mluvila se mnou, jako bych jí to předem dopodrobna popsala…jak jí vždycky s radostí říkám – je prostě skvělá!! A nejen s kartami v ruce!! 

Lenka Z.

Krasny vecer, Moni,
rada bych ti ještě jednou moc podekovala za včerejší milý výklad karet. Mas obrovský andělsky dar s jakou lehkosti, upřímnosti a srdecnosti predavas informace, které vidíš v kartách. Nabilas mě to novou energii a novou virou, a za to s vděčnosti velke díky! Držím ti moc palce, aby se ti splnily všechny sny a prani!  Jsem rada, ze jsem te mohla poznat i když jen přes telefon. Krasne dny.

Eva U.

Milá Moniko,

často na Vás myslím a nějak cítím potřebu Vám ještě jednou poděkovat.

Teď, s odstupem necelých dvou let, je jasně vidět, jak Váš výklad vyšel.

Tehdy jste mi napsala, že partnera v kartách mám. Že to bude zdravý, charismatický muž, kterého dosud neznám a že mne zprvu moc nezaujme, bude se hádat rozum a cit. Přesně tak to bylo. Je o deset let starší a to mne drželo zpátky, než mne přesvědčil, že věk je jen číslo. Uvědomila jsem si, že je to pro mne naopak velké plus, protože je to člověk s uceleným pohledem na hodnoty a nepotřebuje mentorku, což mne v předchozích vztazích vysávalo.

U vztahu bylo ještě upozornění. Že tomu bude předcházet moje potřeba být sama, uzavřít všechny minulé vztahy a taky představy. (Chtěla jsem tehdy vědět, zda se vyvrbí vztah s některým ze tří konkrétních mužů).

Potvrdila jste mi, že ani jeden směr není ten správný a že mám věřit vesmíru a hodit to za hlavu.

Moc se mi tím ulevilo a pomohlo mi to pochopit pravý význam slova LPĚNÍ.

Jsem přesvědčená, že díky Vašemu citlivému a laskavému výkladu, jsem vytrvala. Nenechala se zmást pochybnostmi na začátku, nevzdat to a věřit. Snad to nijak nepokazíme a naplní se i význam radostných a oslavných karet kolem budoucnosti vztahu. Ještě je potřeba, aby se můj pan Božský citlivě a spravedlivě vypořádal s minulostí.

Ptala jsem se tehdy i na to, jestli najdu švadlenu do své firmy. I tady jste mne uklidnila a dodala mi klid a sílu vytrvat. Vyplatilo se. Mám teď plnohodnotnou kolegyni a do jisté míry i kamarádku. Neuvěřitelně shodně s výkladem.

Poslední otázka byla kolem mého zdraví a mé choroby páteře. Toto je obšírnější téma. Nebudu Vás tím unavovat.

Ve výkladu jste uvedla, že tohle bude běh na delší trať a já na tu trať asi teprve mířím, ale díky Vám vidím směr.

Asi nejsem schopná slovy úplně vyjádřit míru svého vděku. Věřím ale, že z mého psaní pochopíte, jak moc jste mi pomohla. A já Vám za to z celého srdce děkuji.

Přeji Vám zdraví, lásku a štěstí. Tři nejdůležitější a nejmocnější veličiny, co může člověk člověku přát.

S úctou

Lenka N.

 

K Monči jsem se dostala před třemi roky. Propojila nás naše společná kamarádka, která se už na mě asi nemohla dívat. 🙂 Tou dobou jsem procházela těžkou životní etapou a cítila jsem, že jsem prostě úplně ztracená. Monča mi vyložila karty a mně to v tu chvíli strašně pomohlo. Její laskavý a podpůrný přístup vás prostě nakopne, a to i když vám říká, že si na některý věci musíte prostě počkat, a vy to chcete samozřejmě hned. 🙂 Čas běžel a věci z výkladu se postupně začaly plnit. Jako fakt? FAKT. No a na konci roku 2022 se začal psát úplně nový příběh. Z Monči je, troufám si říct má kamarádka, průvodkyně a anděl z nebes.🙂 Nově jsme se opřely do EFT, což je skvělá metoda v zásadě na vše, co vás trápí (fyzicky i psychicky) a vřele doporučuji všem. Monča je zkrátka opravdu anděl, ale s nohama pevně na zemi a zcela na svém místě. ❤️

Denisa M.

Monča je nejlepší kartářka i terapeutka, jakou jsem kdy potkala. Setkání s ní a její pomoc napomohlo k řešení mnoha těžkých situací v mém životě. Pomohla mi, když jsem ztrácela víru ve všechno a pomáhá mi stále. Její výklady karet vychází naprosto přesně, až z toho mrazí. Za život jsem se setkala s mnoha terapeuty, ale ani jeden nesahal Monice po kotníky. Děkuji za naději, kterou jsi mi vrátila, Moni. ❤️

Jana Š.

Dobrý den, Moni,

moc vám děkuji za všechny výklady, které jste mi kdy vyložila… a že jich nebylo málo 🙂

Známe se 6 let a za tu dobu s vámi řeším opravdu vše. Díky kartám jsem věděla, že budu podruhé těhotná a že těhotenství dopadne dobře, navzdory prognózám doktorů. Věděla jsem, že vyřeším své partnerské problémy… teď vím, jak mám řešit pracovní záležitosti a že na mě někde čeká nová práce i láska…
Je fajn vědět, že je o mne postaráno a že stačí důvěřovat a zázraky se pak opravdu dějí.

Moc se mi líbí, jak umíte krásně popsat to, co vám karty říkají… máte úžasnou slovní zásobu a mluvíte tak, že výklady jsou srozumitelné a hodně konkrétní. A moc vám děkuji za to, že když potřebuji od karet „poradit“, nenecháte mně čekat, a výklad mám téměř ihned.

Těším se na další výklady a přeju vám, ať se daří 🙂

Petra N. 

Paní Moniko, ještě jednou Vám z celého srdce děkuju a přeju Vám mnoho spokojených zákazníků. Váš výklad dokáže nasměrovat, otevřít srdce a hlavně dokáže projasnit celou situaci. Opravdu hodně jste mi pomohla a velice ráda se na Vás v budoucnu zase obrátím.

Mějte se krásně a přeju hezký den.

Kristina R.

Dobrý den, Mončo,
chtěla bych Vám moc poděkovat za výklad. Omlouvám se za pozdní reakci.
Mám již z dřívejška zkušenosti s výklady, ale Váš mě mile překvapil jak rozsáhlostí, tak přesností. Je to poprvé, kdy někomu (Vám) jako kartářce věřím. 🙂

Přeju Vám mnoho úspěchů jak v osobním, tak v profesním životě a ještě jednou moc děkuju.

Kamila S.

Měla jsem to štěstí, že jsem na Moničku narazila. Je velmi ochotná, trpělivá a empatická. Kdykoliv jsem jí napsala s prosbou o výklad, vždy si udělala čas a toho si moc vážím. Její výklad byl vždy velmi detailní, srozumitelný, dokáže díky kartám jít opravdu do hloubky a věci, které jsem třeba věděla tak nějak už dopředu, tak mi je Monička jen potvrdila, aniž bych ji cokoliv řekla. Takže za mne obrovská chvála, protože její výklad se shoduje s aktuálním děním a nejen to, rozhovor s Moničkou vždy člověka uklidní a dá naději. Doporučuji všem, kdo je v nějaké těžké či složité situaci, protože Monička rozhodně nemaže med kolem huby, ale opravdu řekne, co v kartách skutečně vidí.

Kačka Ž.