Semináře

Slovní spojení „osobní rozvoj“ se za poslední roky stalo velmi skloňovaným.

Všude čteme, jak je pro spokojený život nezbytné milovat sám sebe, že stačí správně vyslat objednávku a Vesmír nám splní i to nejtajnější přání. Každá sebe-rozvojová kniha je plná zaručených mouder o tom, jak najít toho pravého partnera nebo jak si do života „přitáhnout“ nekonečnou hojnost.

Znát teorii je jistě krásné, avšak sami určitě víte, že naučené znalosti jsou bez praxe k ničemu. Navíc nám v cestě za tím vším vysněným často stojí nejrůznější překážky, bloky, traumata nebo zkrátka jen NĚKDE děláme něco špatně.
Koneckonců – proč když se na nás ze všech stran valí literatura o osobním rozvoji, už dávno všichni nežijeme životem svých snů?

V ČEM JE TEN HÁČEK?

Na podobné otázky budeme společně hledat odpovědi na tematických seminářích, které jsem pro vás připravila a stále připravuji nové a nové.

Mnohdy až díky hlubšímu ponoření se do tématu lépe pochopíme směr, kterým kráčíme nebo chyby, kterých jsme se dopouštěli cestou k našemu cíli a vytouženému životu.

Semináře jsou plné tipů i praktických cvičení vždy podle konkrétního tématu, které si zvolíte.

Také mě zajímají vaše postřehy, názory a zkušenosti, které ve spojitosti s daným tématem máte a na semináři, budete-li chtít, dostanete prostor pro sdílení s ostatními.

Vždy se snažím, abyste si s námi čas na semináři maximálně užili a odnesli si z něj nejen příjemný pocit, ale i odpovědi na otázky, se kterými na něj možná přicházíte a samozřejmě také tipy a konkrétní postupy, jak můžete svůj život v té které oblasti zlepšit.

Věnujte si čas, který vám dost možná otevře dveře k životu, po kterém jste vždy toužili.

Vyberte si z aktuální nabídky seminář, který cítíte jako ten správný pro sebe.

Těším se na Váš příběh!

S láskou
Monika