Kurz Tarotu

Před mnoha lety jsem obdivně sledovala jeden televizní pořad, kde se scházely nejrůznější kartářky, numerologové, astrologové a za podpory svých metod dokázali tito všichni sdělit o konkrétním člověku někdy až neuvěřitelné informace, někdy i za pomoci indicií uměli říct, o koho z řad známých osobností se jedná.

Byla jsem z toho v úžasu a asi tady někde se zrodila má touha také se naučit dobře vykládat karty. Pár let jsem kolem této myšlenky jen kroužila, až přišel ten správný čas a impuls, kdy jsem se do toho skutečně aktivně pustila.

Nikdy jsem nebyla příznivcem instantních návodů, a tak jsem všechny brožurky, které byly součástí karetních balíčků, vždycky vyhodila. Chtěla jsem se učit karty po svém, najít si svůj způsob, jak je vnímat, jak se do nich ponořit. A tak jsem na to šla přes intuici a okamžitě jsem se do karet zamilovala. Zkoušela jsem, kombinovala, naslouchala svému vnitřnímu hlasu. A neuvěřitelně mě toto učení bavilo. Byla to cesta. Jak se říká: Cvičení dělá mistra.

Dnes vykládám karty přes 10 let a jak často říkám, výklady pro mě nejsou ezoterika, ale psychologie. Při výkladu mě prvotně zajímá příběh, emoce, pocit. Dodnes bývám fascinovaná tím, jak mě ty příběhy dokážou pohltit, co vše v nich můžeme vidět, když se spojíme sami se sebou, se svou podstatou. A věřím, že slyšet svou intuici dokážeme všichni.

Láká vás psychologie a svět tarotových karet?

Chcete se taky naučit dívat se „mezi řádky“, nahlédnout do příběhů svých i druhých?

Pak se na vás moc těším v kurzu tarotu. Bude to paráda! 🙂

Mým přáním je dát dohromady malou skupinku lidí (maximálně asi 6 účastníků), aby byla akce komorní a měli jsme dostatek prostoru pro sebe navzájem.

Věnujeme si společný tarotový víkend v Brně.

Nepůjde o  biflování významů jednotlivých karet. To není můj styl! 🙂😛 Věřím, že základ je intuice, pocit. A z toho budeme vycházet. Ráda vám ukážu svoje vychytávky a maximum toho, co jsem se spolu s kartami během několika let naučila. Ovšem všechno, co k výkladu potřebujete, máte dávno v sobě. Jen se s tím propojit! Bude mi ctí, když u toho budu moct být s vámi.

Stačí, když si na kurz s sebou přinesete svoje tarotové karty. Pro začátek je skvělý Gilded nebo Rider Waite, naopak pro prvotní učení nedoporučuji Crowley tarot.

Ceník mých služeb naleznete zde

Nejbližší termín tarotového kurzu bude včas upřesněn.

 

Těším se na Váš příběh!

 

S láskou
Monika