Nejčastější otázky

S jakými kartami pracujete? 

Karty vykládám 12 let a mám pro ně slabost. Momentálně pracuju asi se šesti sadami – používám karty tarotové, vykládací, andělské, vílí, …. Baví mě ty kombinace a provázanost, kdy v jedné sadě nějak vyložím situaci a další sady mi ji krásně doplní, rozvinou. K výkladům  používám i kyvadlo, které mně i mým klientům předává někdy až dech beroucí vzkazy.
 

Chci si u Vás nechat vyložit karty. Co všechno ode mě potřebujete vědět?

Většinou mi k výkladu stačí konkrétní otázka nebo alespoň oblast, na kterou se chcete zeptat. Ptáte-li se na jinou osobu ve vztahu k Vám, zajímá mě její křestní jméno, příp. doplnění, o koho jde (partner, dcera, …). Občas se také doptávám na drobnosti – pokud se ptám na vztah/práci, … ptám se, jestli v současné době nějaký/nějakou máte nebo se ptáme výhledově. Tyto informace jsou pro mě důležité především kvůli přesnějšímu zacílení otázky pro kyvadlo, které k výkladu také používám. Některé kartářky vyžadují například i datum narození, to však pro můj výklad není nutné.
 
 

Musím přijít na výklad osobně?

Ráda se s Vámi setkám osobně. 🙂 Pokud však nemůžete z nějakého důvodu přijít na osobní výklad, nabízím také možnost výkladu po telefonu nebo přes Skype. Dříve jsem poskytovala písemné výklady, na ty už však nemám tolik času, a tak jsem přikročila k telefonických výkladům. Podle reakcí mých klientů si troufám tvrdit, že telefonický výklad je pro ně taktéž skvělou variantou a přiznám se, že i pro mě je tento způsob mnohem příjemnější a přijatelnější než psané výklady.
 

Za jak dlouho se mi výklad splní?

Znám spoustu kartářek, které Vám řeknou, že vykládají na období zhruba jednoho roku. Já ale tohle nedělám. Pro karty jako takové čas neexistuje a jakýkoli můj lidský zásah do vesmírného načasování je z mého pohledu pouze odhadem. Na druhou stranu mohu říct, že naprostá většina výkladů, které jsem kdy dělala, se mým klientům vyplnila v řádu několika týdnů nebo měsíců.

 

Když budu znát svou budoucnost, neovlivní negativně můj život?

Většinou si ke mně chodí nechat vyložit karty lidé, kteří se nacházejí ve složité situaci, potřebují podporu nebo pomoc s rozhodováním. V takových případech očekávají, že jim ukážu, kudy by pro ně v současné chvíli bylo nejlepší jít a jsou za takové nasměrování rádi. Ale asi chápu, kam tím míříte.
Pokud jde o strach, že se dozvíte něco „špatného“ nebo zkrátka jen něco jiného než v co doufáte a pak na základě toho budete v následujícím období přešlí a zoufalí, protože se k výkladu upnete jako k neměnné možnosti Vašeho života, pak je samozřejmě na Vašem osobním zvážení, jestli vůbec chcete do karet nahlédnout.
Stává se, že nám v některých situacích chybí nadhled. Mojí zásadou je nikdy klientům nelhat. Vždycky Vám po pravdě řeknu, co z Vašich karet vnímám. Nejsem ale žádná drsná kartářka, které by nezáleželo na tom, co lidem předává. Citlivě Vám přetlumočím poselství karet a chci, abyste vždy a v každé situaci viděli záchytné, pozitivní body, na kterých můžete stavět, přestože ne vždy to bývá v životě jednoduché. Drtivá většina výkladů, které dělám, je naštěstí pro klienta pozitivní.
 

Splní se stoprocentně vše, co jste mi vyložila?

Mohla bych teď samozřejmě tvrdit, že ano, že jsem bezchybná a že všechno máte předem nalinkované. Ale nemyslím si to. Stoprocentní v životě není nikdy nic. Karty jsou skvělým pomocníkem a ukazatelem směru ve chvíli, kdy nevíme, kudy kam. Mohou doporučit cestu, ale jestli se po ní vydáte, záleží už jen na Vás. Věřím, že my sami jsme tvůrci svého života a vždy můžeme situaci změnit, pokud si to přejeme.
Třeba tím, že se rozhodneme jinak, změníme přístup a podobně. Nic není neměnné, vždycky máme možnost volby.